Warto zobaczyć

Goldwell Stylesign

Goldwell Stylesign - nowe produkty

Nowe produkty od marki Goldwell dostępne w salonie Ona&On. Przyjdź i poznaj nowości bliżej. Do wyboru kilka serii: StyleSign Perfect Hold, StyleSign Ultra Volume, StyleSign Creative Texture, StyleSign Just Smooth, StyleSign Curly Twist.

Na naszej stronie możesz poznać bliżej każdy z produktów oraz sprawdzić cenę za twój nowy, ulubiony produkt marki Goldwell


Poznaj markę - Goldwell

Poznaj markę - Goldwell

Światowa marka, uznana przez fryzjerów i nie tylko na całym świecie. Miliony sprzedanych produktów zaawansowanych technologicznie, skutecznych i bezpiecznych.

Kliknij i poznaj markę oraz jej produkty bliżej. Opisy oraz atrakcyjne ceny pozwolą ci wybrać swój ulubiony produkt od marki Goldwell.


Poznaj markę - KMS California

Poznaj markę - KMS California

Od 1976 roku na rynku. Marka wywodząca się z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Uznana przez miliony klientów i fryzjerów na całym świecie. Doskonałe produkty w atrakcyjnych cenach.

Nie znasz marki? Konieczne kliknij i zapoznaj się ze szczegółami.


Poznaj markę - Moroccanoil

Poznaj markę - Moroccanoil

Wszystko zaczęło się od słynnej kuracji Moroccanoil, która rynek fryzjerski wywróciła do góry nogi. Firma dzięki licznym pozytywnym opiniom, wykorzystaniu w pokazach mody czy salonach fryzjerskich stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w branży.

Sprawdź jakie produkty znajdziesz w Studio Ona&On i wybierz swój ulubiony produkt.


Poznaj markę - OPI

Poznaj markę - OPI

Lakiery i akcesoria marki OPI to uznane produkty na całym świecie. Poznaj markę bliżej i zobacz jakie produkty możesz zakupić w naszym salonie. Atrakcyjne ceny, wysoka jakość od marki OPI.


Makijaż Permanentny - Oron 60

Makijaż Permanentny - Oron 60

Koniec z marnowaniem czasu na codzienny makijaż i demakijaż. Bądź piękna zawsze i wszędzie. Oron 60 to profesjonalne urządzenie do makijażu permanentnego dostępnego w Studio Ona i On w Kosakowie.

Wystarczy kliknąć a poznasz więcej szczegółów.


Derma Friendly

Derma Friendly

Nasz personel jest odpowiednio przeszkolony i posiada certyfikat „Derma Friendly w trosce o skórę” Program Derma Friendly ma na celu budowanie społeczeństwa przyjaznego osobom cierpiącym na łuszczycę, walkę ze stereotypami dotyczącymi chorób skóry oraz poprawianie dostępu do usług pielęgnacji urody dla pacjentów chorych dermatologicznie.


Karta Upominkowa

Karta Upominkowa - twój pomysł na prezent

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby? Nie możesz na nic wpaść. Mamy idealne, uniwersalne rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn. Karta podarunkowa do Studio Ona&On, którą można przeznaczyć na usługi fryzjerskie, kosmetyczne czy zakup produktów takich marek jak OPI, Goldwell czy KMS California.

Kliknij i poznaj szczegóły.


Regulaminy

Regulaminy

Sprawdź aktualne regulaminy/zasady obowiązujące w Ona&On Studio. Chcemy aby wszystko było jasne i przejrzyste. Zadowolenie klienta na pierwszym miejscu.